Helva Ambalajları

Helva, Türk mutfağının vazgeçilmez tatlılarından biridir. Yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi kadar, ambalajının kalitesi de oldukça önemlidir. Plastik helva kabı, helvanın taze kalmasını sağlarken aynı zamanda hijyenik bir plastik ambalaj çözümüdür. Kategorimizde, yüksek kaliteli polipropilen malzemeden üretilmiş sağlıklı ve dayanıklı helva ambalajları bulunmaktadır.

Plastik Helva Kabı

Ambalajı seçerken, malzemenin kalitesi ve sağlıklı olması önemlidir. Bu kaplar, hijyenik, kolay kullanımlı ve dayanıklı bir ambalaj çözümüdür. Plastik helva kabı, helvanın taze kalmasını sağlar ve helvanın tadının bozulmasını önler. Kategorimizde, yüksek kaliteli polipropilen malzemeden üretilen kaplar vardır.

Kilitli Kapaklı veya Folyolonabilir Helva Ambalajı

Ürettiğiniz ürünün taze kalması için, ambalajınız kapaklı veya folyolonabilir seçenekler tercih edilebilir. Kilitli kapaklı çeşitlerimiz ambalajın açıldıktan sonra tekrar kapatılmasını sağlar ve ürününüzün tazeliğini korur. Folyolonabilir helva ambalajı ise, mamülünüzün daha uzun süre taze kalmasını sağlayan bir seçenektir. Kategorimizde, hem kilitli kapaklı hem de folyolonabilir helva ambalajı seçenekleri bulunmaktadır.

Ürün görselleri örnektir. İstediğiniz renk ve baskıda üretebiliriz.

Dondurulmuş Gıda Ambalajları

DKK500: 500ml Şeffaf Kase ve Kapak

Çikolata Ambalajları

DKK851: 850ml PP IML Kase & Kapak

Whatsapp'ı aç
1
Soruların mı var?
Scan the code
Buraya tıklayarak detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz!