Toptan Kapaklı Karton Çorba Kaseleri

Divan Ambalaj, karton çorba kasesi üreticisidir.

Paket servis için kullanılan karton çorba kasesi ve kapağı üretiminde uzmanlaşmıştır.

Bu ürün restoranlar, kafeler ve yemek servisi sağlayan işletmelerin sıcak servis için kullandığı bir üründür. Bu kategoride bulunan çorba kasesi karton ürünlerimiz 1000 adetlik paketler halinde minimum 10000 adetlik siparişlerde satılmaktadır ve en ucuz fiyatlarla sunulmaktadır.

Baskılı ve baskısız seçeneklerimiz arasından beyaz ve kraft renklerindeki karton çorba kaselerimizde farklı ebatlarda ürünlerimiz bulunmaktadır. 16 oz ve 26 oz gibi farklı kapasitelerdeki kase ürünlerimiz, dayanıklı ve kapaklı olarak tasarlanmıştır. Ürünlerimiz sızdırmaz ve geri dönüştürülebilir özellikleriyle de çevreci bir seçenek sunmaktadır.

Toptan olarak satış yaptığımız karton çorba kasesi ürünlerimizin imalatı fabrikamızda yapılır ve Ankara, İstanbul ve Konya gibi ülkemizin farklı şehirlerine gönderilir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli fiyat seçenekleri sunuyoruz.

Sonuç olarak, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaktayız. Siparişleriniz için hizmetinizdeyiz ve sürdürülebilirlik ilkelerine uygun ürünlerimizle çevre dostu bir çözüm sunuyoruz

Ambalajlarımız sıcak doluma uygundur. ISO kalite belgelerine sahiptir ve BPA içermez fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Aradığınız ürünü bulamıyorsanız info@divanambalaj.com adresine e-posta gönderebilir, +90 542 685 47 00 numaralı telefondan bizi arayabilir veya alttaki butona tıklayarak bize mesaj gönderebilirsiniz.

Tüm paket servis ambalajlarımızı görüntülemek için tıklayınız.

Ürün görselleri temsilidir. İstediğiniz renk ve baskı ile ürünlerimiz özelleştirilebilir.

Whatsapp'ı aç
1
Soruların mı var?
Scan the code
Buraya tıklayarak detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz!