Divan Ambalaj Hakkında

Hakkımızda

map 2 line

42

ship line

2

earth line

1000+

hotel line

300+

İlham Veren Mühendislik

Divan Ambalaj Plastik ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 2010 yılında kurulmuş genç ve dinamik bir şirkettir.  Her biri alanında uzman profesyonel ekibi ve modern üretim teknolojilerine yakınlığı sayesinde müşterilerine rijid plastik ambalaj alanında kaliteli çözümler sağlamaktadır.

Divan Ambalaj, 6000 m² kapalı alanda ürettiği gıda ambalajlarını ve ambalaj malzemelerini müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda IML, ofset veya shrink sleeve ile dekore edebilmekte, müşteri odaklı yaklaşımı ile hem yurt içinde hem de yurt dışında tercih edilen bir çözüm sağlayıcı konumundadır.

Divan Ambalaj, sektörün gerektirdiği müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını ideal şartlarda karşılamak ve geleceğe daha emin adımlarla yürümek adına yatırımlarına ara vermeksizin devam etmekte ve öz sermayesi ile geliştirdiği alt yapısını yarınlara mükemmel şekilde taşımanın gayreti içindedir.

Şirket olarak en büyük hedefimiz, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile geliştirdiğimiz yakın diyalogların kalıcı dostluklara dönüşmesi, dostlarımız ile birlikte ürettiğimiz değerlerin süratle hizmet verdiğimiz sektörlerin yararına sunulmasıdır.  Bu hedefe giden yolda en büyük yardımcımız şüphesiz ki ilkelerimiz ve çalışkanlığımızdır.

Tanıtım videosunu izle

Ambalaj Fabrikamız

Özellikle gıda ambalajları üretimi yaptığımız 6000m² kapalı alana sahip ambalaj fabrikamızda Avrupa Standartlarında, birinci sınıf plastik hammadde kullanarak sorunsuz bir planlamayla üretim yapmaktayız. Hammadde ve ambalaj malzemelerimiz ISO kalite sertifikalarına sahip olup düzenli denetimden geçmektedir. Ambalaj fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.