DKK1805: 1800ml Dikdörtgen Kap ve Gıda Ambalajı

“1.8 Litre Plastik Dikdörtgen Kap” adlı ürünümüz, gıdalarınızı güvenli ve sağlıklı bir şekilde saklamak için idealdir. Kapasitesi 1.8 litre olan bu kap, dikdörtgen şekli sayesinde depolama alanınızda yerden tasarruf sağlar.

Kap, kilitli kapak özelliği sayesinde sızdırmaz bir şekilde kapanır. Bu özellik, kap içindeki gıdalarınızın hava almasını ve bozulmasını engeller. Kapak aynı zamanda, kap içindeki gıdaların dökülmesini önler ve gıdalarınızın taze kalmasını sağlar. Bu nedenle, peynir, helva, dondurma, yoğurt gibi gıdalarınızı daha uzun süre saklayabilirsiniz.

Kap, yüksek kaliteli plipropilen plastikten imal edilmiştir. Bu malzeme sağlıklı ve BPA-Free özellikleriyle bilinir. Plastik, sert ve dayanıklıdır, bu nedenle kap çatlamaz veya kırılmaz. Ayrıca, kap 2 kg ağırlığındadır, bu nedenle kolayca taşınabilir ve kullanılabilir.

Kap, beyaz veya renkli seçeneklerle mevcuttur. IML baskılı olduğundan, ambalajın üstünde basılmış grafikler, resimler veya metinler sayesinde marka bilinirliği arttırılabilir.

1.8 Litre Plastik Dikdörtgen Kap, peynir, helva, dondurma, yoğurt ve diğer gıda ürünlerini saklamak için ideal bir seçenektir. Üreticileri yüksek kaliteli malzemeler ve sıkı kalite kontrol standartlarına uygun olarak yaparlar. Toptan fiyatları da uygun olduğundan, bu kapları toptan satın alarak işletmenizde kullanabilirsiniz.

Bu kap, gıdalarınızın taze ve sağlıklı kalmasını sağlar. Gıdalarınızın hijyenik bir şekilde saklanmasını ve korunmasını sağlar. Hem evde hem de işletmenizde kullanabileceğiniz bir üründür. Peynir, helva, dondurma, yoğurt gibi gıdalarınızı saklamak için ideal bir seçenektir.

Whatsapp'ı aç
1
Soruların mı var?
Scan the code
Buraya tıklayarak detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz!