Toptan Plastik KovaPlastik Kova İmalatı ve Fiyatları

Toptan Plastik Kova ihtiyaçlarınız için en iyi çözümü sunan önde gelen plastik kova üreticilerinden biriyiz. İmalatımızda kullanılan yüksek kaliteli polipropilen malzeme, sağlamlık ve dayanıklılık sağlamak için özenle seçilmiştir. Sunduğumuz geniş ürün yelpazesi, çeşitli sektörlerde kullanıma uygun farklı özelliklere sahip plastik kova çeşitlerini içermektedir.

Plastik Kova Üretim ve Özellikleri

Ürünlerimiz arasında yuvarlak, dikdörtgen ve kare şekillerde olan çeşitli plastik kova modelleri bulunmaktadır. İhtiyaçlarınıza uygun şekilde seçim yapabilir ve çeşitli hacimlerdeki kova seçeneklerimizden (10kg, 20kg, 20lt, 15lt, 10lt) dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Sağlamlığı ve sızdırmazlık özelliği ile ön plana çıkan modellerimiz, endüstriyel, boya, hırdavat ve gıda sektörleri gibi birçok alanda güvenle kullanılmaktadır.

İstanbul, Konya, Bursa, Ankara ve İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hızlı ve güvenilir sevkiyat sağlamaktayız. Siz de toptan plastik kova ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilir ve en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Plastik Kova Fiyatları

Kategorimizde bulunan plastik kovaların fiyatları, boyut, özellik ve renk gibi faktörlere göre değişir. 10 lt, 15 lt ve 20 lt gibi farklı boyutlarda seçenekler bulunmaktadır. Fiyatlar, toptan veya küçük adetler için farklılık gösterir. Herhangi bir boyutta ürün almadan önce, fiyat karşılaştırması yapmak önemlidir.

Plastik Kova Özellikleri
Özellikler Boyutlar
Küçük Kova 2 kg, 5 kg
Boya Kovası 10 kg, 20 kg
Özel Baskılı Kova Tüm ürünlerde IML Baskı İmkanı

Kovalarımız Kare, dikdörtgen veya Yuvarlak olarak üretilebilir.

Aradığınız ürünü bulamıyorsanız info@divanambalaj.com adresine e-posta gönderebilir, +90 542 685 47 00 numaralı telefondan bizi arayabilir veya alttaki butona tıklayarak bize mesaj gönderebilirsiniz.

Ürün görselleri temsilidir. İstediğiniz renk ve baskı ile ürünlerimiz özelleştirilebilir.

Kare ve Dikdörtgen Kovalar

DKK5800: 5 Litre Plastik Kare Kova

Çikolata Ambalajları

DÖK1301: 1300ml PP IML Kase & Kapak

Whatsapp'ı aç
1
Soruların mı var?
Scan the code
Buraya tıklayarak detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz!