Toptan Plastik ve Karton Ambalaj Malzemeleri

Divan Ambalaj, plastik ambalaj ve kağıt ambalaj üreticisidir.
Yılların verdiği tecrübe ile özellikle yoğurt ve boya kovaları,  sızdırmaz plastik kaplar, peynir kaseleri, dondurma kapları, bölmeli ve bölmesiz sıcak yemek kapları ve karton çorba kasesi üretimi ve toptan satışında uzmanlaşmıştır. Ambalaj malzemelerimiz ISO standartlarına uygun, sağlıklı ve geri dönüştürülebilirdir.
Plastik gıda ambalajlarımız PP (Polipropilen) hammaddeden üretilmiş olup gıdaya uygun ambalajlardır, genel olarak sıcak doluma uygun ve -40 dereceye kadar dayanıklıdır. ISO kalite belgelerine sahiptir ve BPA içermez.
200ml’den 20 Litreye kadar geniş bir hacim yelpazemiz vardır.
Aradığınız ürünü bulamıyorsanız info@divanambalaj.com adresine e-posta gönderebilir, +90 542 685 47 00 numaralı telefondan bizi arayabilir veya alttaki butona tıklayarak bize mesaj gönderebilirsiniz.
Ürün görselleri temsilidir. İstediğiniz renk ve baskı ile ürünlerimiz özelleştirilebilir. Ambalaj malzemeleri satın almak için bizimle iletişime geçin!

Bursa, Ankara, İstanbul, Adana gibi ülkemizin bir çok şehrine ürün tedariği sağlayabiliriz. Aynı zamanda Yurt dışına ihracatta tecrübeliyiz.

Plastik Kavanozlar

375ml Kapaklı Plastik Kavanoz

Yeni

Atıştırmalık Ambalajları

CV95450: 500ml Kaşıklı Plastik Bardak

Atıştırmalık Ambalajları

D280: 280ml IML Plastik Şeker Kasesi