D288 PP IML Plastik 250g Çikolata Ambalajı

Ürün Bilgi Formu Görüntüle

If you want to view the product in English, click here.

D288, enjeksiyon kalıplama ile üretilen PP ambalajdır. 200-250 aralığında; krem çikolata ambalajı, şeker ambalajı ve lokum ambalajı işlemleriniz için uygun çözümlerden biridir.

Bu ürün plastik ambalaj üreticisinden toptan krem çikolata ambalajı arayan işletmeler için özel tasarlanmıştır.

Bu ürün -40°C gibi çok düşük sıcaklıklarda bile sağlamlığını korur.

Divan Ambalaj olarak, müşterilerimizin Özel Etiket Tasarım ihtiyaçlarına göre kase ve kapağın üzerindeki baskıyı özelleştirebiliriz.

D400 şeker ambalajı ürünümüz aşağıdaki parametreler üzerinden özelleştirilebilir;

  • IML Özelleştirme: Kase ve kapağın görünümü baskı ile özelleştirilebilir. Baskı resminiz, gerçekçi bir fotoğraf baskısı kalitesine sahip bir (IML) etiket üzerine basılır. IML hakkında daha fazla bilgi almak için burayatıklayabilirsiniz.
  • IML Etiketin Malzemesi (Opak – Şeffaf): Müşterilerinizin ürününüzü kasede görmesini istiyorsanız endişelenmeyin, şeffaf IML malzemeleri kullanarak ve sanat eserinizde pencereler oluşturarak görmelerini sağlamak da mümkündür.
  • Kase Rengi (Opak Renkli veya Şeffaf Renksiz): Talep ettiğiniz ürününüzü dilediğiniz bir renk ile size sunabilir veya şeffaf renksiz şekilde size teslim edebiliriz.
  • Kapak Rengi (Opak Renkli veya Şeffaf Renksiz)

Ürünü sipariş etmek veya bilgi almak için ekranın sağ alt kısmında bulunan Whatsapp ikonuna tıklayarak bize hemen mesaj gönderin!

Aradığınız ürünü bulamıyorsanız info@divanambalaj.com adresine e-posta gönderebilir, +90 542 685 47 00 numaralı telefondan bizi arayabilir veya alttaki butona tıklayarak bize mesaj gönderebilirsiniz.
Whatsapp'ı aç
1
Soruların mı var?
Scan the code
Buraya tıklayarak detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz!