Map Et Kabi 190x-144x-40 Ölçülerinde

Toptan MAP Et Kabı, taze et ürünlerinin paketlenmesi ve saklanması için mükemmel bir çözümdür. Kap, 190 mm x 144 mm x 40 mm boyutlarında tasarlanmıştır ve sığır, koyun, tavuk ve gibi çeşitli etleri paketlemek için idealdir.

Kap, etin tazeliğini ve kalitesini korumak için tasarlanmış yüksek kaliteli, gıdaya uygun malzemelerden yapılmıştır. Kap, etin bozulmasına neden olabilecek oksijen ve bakterilerin girişini önleyecek şekilde hava geçirmez olacak şekilde tasarlanmıştır.

Et Kabı ayrıca etin özel ihtiyaçlarına göre kabın içindeki atmosferi ayarlamanıza izin veren bir MAP sistemi ile donatılmıştır. Bu, etin raf ömrünü birkaç gün uzatmanıza, daha uzun süre taze ve güvenli bir şekilde yemenize olanak tanır.

Bu kap, taze et ürünlerini paketlemek ve muhafaza etmek isteyen küçük ve büyük ölçekli et üreticileri, mezbahalar, süpermarketler ve kasaplar için idealdir. Bozulma riski olmadan gönderilip saklanabileceği için çevrimiçi satışlar için de idealdir.

Genel olarak, bu Toptan Modifiye Atmosferde Paketleme (MAP) Et Kabı, taze et ürünlerini paketlemek ve muhafaza etmek için dayanıklı, güvenilir ve uygun maliyetli bir çözüm arayan herkes için harika bir seçenektir. Hava geçirmez tasarımı ve MAP sistemi ile eti daha uzun süre taze tutabilmesi, et üreticileri, süpermarketler ve kasaplar ile online satışlar için mükemmel bir seçenek haline getirmektedir.

Whatsapp'ı aç
1
Soruların mı var?
Scan the code
Buraya tıklayarak detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz!