DYF534 Plastik IML Rulo Gofret AmbalajI

DYF534 bir PP IML ambalajdır. 150-200 gr. aralığında Rulo Gofret Amabalajı için uygun çözümlerden biridir.

500 ml hacimli, yuvarlak şekilli, kase ve kapaktan oluşur.

If you want to view the product in English, click here.

DYF534, enjeksiyon kalıplama ile üretilen PP ambalajdır. 150-200 gr. aralığında; Rulo gofret ambalajı ve benzer katı gıda ürünü ambalajları için uygun çözümlerden biridir.

 

Bu ürün -40°C gibi çok düşük sıcaklıklarda bile sağlamlığını korur.

Divan Ambalaj olarak, müşterilerimizin Özel Etiket Tasarım ihtiyaçlarına göre kase ve kapağın üzerindeki baskıyı özelleştirebiliriz.

DYF534 şeker ambalajı ürünümüz aşağıdaki parametreler üzerinden özelleştirilebilir;

  • IML Özelleştirme: Kase ve kapağın görünümü baskı ile özelleştirilebilir. Baskı resminiz, gerçekçi bir fotoğraf baskısı kalitesine sahip bir (IML) etiket üzerine basılır. IML hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • IML Etiketin Malzemesi (Opak – Şeffaf): Müşterilerinizin ürününüzü kasede görmesini istiyorsanız endişelenmeyin, şeffaf IML malzemeleri kullanarak ve sanat eserinizde pencereler oluşturarak görmelerini sağlamak da mümkündür.
  • Kase Rengi (Opak Renkli veya Şeffaf Renksiz): Talep ettiğiniz ürününüzü dilediğiniz bir renk ile size sunabilir veya şeffaf renksiz şekilde size teslim edebiliriz.
  • Kapak Rengi (Opak Renkli veya Şeffaf Renksiz)

Ürünü sipariş etmek veya bilgi almak için ekranın sağ alt kısmında bulunan Whatsapp ikonuna tıklayarak bize hemen mesaj gönderin!

Aradığınız ürünü bulamıyorsanız info@divanambalaj.com adresine e-posta gönderebilir, +90 542 685 47 00 numaralı telefondan bizi arayabilir veya alttaki butona tıklayarak bize mesaj gönderebilirsiniz.
Whatsapp'ı aç
1
Soruların mı var?
Scan the code
Buraya tıklayarak detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz!