DKK503: 500gr Beyaz Peynir Ambalajı

Ürün Teknik Bilgi Formunu Görüntüle

“500gr Peynir Ambalajı” ürünümüz, beyaz peynir gibi çeşitli peynirlerin ambalajlanması için ideal bir seçenektir. 500gr’luk boyutu, peynir üreticileri ve tüketicileri için mükemmel bir hacim sunar.
Peynir ambalajı çeşitleri arasında, kilitli kapaklı peynir kabı seçeneği, ürünümüzü diğerlerinden ayıran en güzel özelliklerden biridir. Bu kapak, peynirinizin taze kalmasını ve uzun süre dayanmasını sağlar. Böylece, tüketicileriniz, ürününüzü kullanmadan önce bile, ambalaj üzerindeki tarih etiketlerini kontrol ederek, ürününüzün tazeliğine emin olabilirler.
Peynir ambalajı imalatı konusunda uzmanlaşmış bir üretici olarak, toptan müşterilerimize uygun fiyatlarla plastik ve polipropilen malzemelerden en dayanıklı ve sağlıklı ambalajları sunuyoruz. Ayrıca, dondurucuya uygunluğu sayesinde, peynirinizin uzun süreli saklanması için ideal bir seçenektir.
IML baskılı özelleştirilebilir peynir ambalajı, marka bilinirliğinizi artırmanıza yardımcı olur ve müşterilerinize benzersiz bir deneyim sunar. Dikdörtgen şekli, peynirlerinizin depolanması sırasında daha az yer kaplamasını sağlar ve raf düzenini optimize eder

Divan Ambalaj olarak, müşterilerimizin Etiket Tasarımına göre kase ve kapağın üzerindeki baskıyı özelleştirebiliriz.

Bu ürün -40°C gibi çok düşük sıcaklıklarda bile sağlamlığını korur.

Bu ürün aşağıdaki parametreler üzerinden farklılaştırılabilir ;

  • IML Etiket Tasarımı
  • IML Etiketin Malzemesi (Opak – Şeffaf)
  • Kase Rengi (Opak Renkli veya Şeffaf Renksiz)
  • Kapak Rengi (Opak Renkli veya Şeffaf Renksiz)

Ekranın sağ alt kısmında bulunan Whatsapp ikonuna tıklayarak bize kolayca e-posta veya kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Whatsapp'ı aç
1
Soruların mı var?
Scan the code
Buraya tıklayarak detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz!