Alüminyum folyo kap ihtiyaçlarınız için doğru adrestesiniz! Kapaklı ve kağıt kapak seçenekleriyle, toptan olarak sunduğumuz alüminyum kaplar, çeşitli yemek paketleme ihtiyaçlarınız için idealdir. Bu tek kullanımlık yemek kapları, hem dayanıklı hem de mikrodalgaya uyumludur.

Özelleştirilebilir Renk Seçeneği ve Çeşitli Şekiller

Alüminyum kaplarımız, farklı şekil ve boyutlarda mevcuttur. Kare, yuvarlak ve dikdörtgen gibi çeşitli şekiller arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, özelleştirilebilir renk seçenekleri sunarak markanızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Aluminyum Folyo Yemek Kabı için Uygun ve Pratik

Folyo kaplarımız, çorba, salata ve diğer yemeklerinizi pratik bir şekilde paketlemenize olanak sağlar. Üstelik tek kullanımlık olmaları, temizlik konusunda size zaman kazandırır. Üretim ve toptan fiyatlarıyla, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz.

Alüminyum folyo tek kullanımlık kaplarımızla yemeklerinizi güvenli ve hijyenik bir şekilde paketleyebilirsiniz. Şimdi özelleştirilebilir renk seçeneklerine sahip alüminyum kaplarımızı keşfedin ve yemek paketleme işinizi kolaylaştırın!

Ürünlerin İmalatı, üretimi bize aittir. İstenilen renk ve baskı ile üretilebilir.

Alüminyum Folyo Tek Kullanımlık Kaplar

ACD750: 750 ml Dikdörtgen Alüminyum Folyo Kase & Kapak

Alüminyum Folyo Tek Kullanımlık Kaplar

ACK250: 250ml Kare Alüminyum Folyo Kap Kase

Whatsapp'ı aç
1
Soruların mı var?
Scan the code
Buraya tıklayarak detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz!